Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Верховна рада - клуб "політичної нації"

Категорія:

Політолог Віктор Пащенко: У Верховній Раді понад 300 мільйонерів і їм невигідно вводити податок на нерухомість.
«У Верховній Раді є понад 300 мільйонерів і їм невигідно вводити податок на нерухомість. Фактично, таким чином вони б самі себе обклали податками. Тому вони це не зроблять, а пролобіювати цей закон немає кому. Зараз цей податок відтермінований до 2009 року», – зазначив 11 січня в коментарі ЗІКу політолог, директор Закарпатського інституту політичних досліджень Віктор Пащенко.

«Податок на нерухомість не вводять вже багато років, – зазначив експерт. – Навіть законопроекту на нинішній день у Верховній Раді немає. Великі власники заводів, пароплавів, фабрик, землі, нічого не платять зі своєї власності. Натомість у типових європейських країнах 80% місцевих бюджетів становить саме цей податок на нерухомість. У нашій країні – 80% із зарплат. Тобто, у нас ця піраміда перевернута. У нас найбільший платник податків – бідне населення. Із зарплати живуть бідні люди. Багаті зарплату не отримують. До прикладу, мер Києва Чернівецький. Демонстративно він отримує 1 гривню. Мер Ужгорода Сергій Ратушняк колись також демонстративно відмовився від зарплати. Багаті не з зарплатні живуть».

Найпарадоксальніше, на думку експерта, це те, що різкими противниками цього податку на нерухомість є комуністи. «Комуністи виконують роль привідного ременя при Партії регіонів. Наші комуністи – це маріонетка, додаток до Партії регіонів. Вони обслуговують великий, крупний капітал», – вважає Віктор Пащенко.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи