Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Британська вчена розповіла, чому сучасне життя спричиняє рак

Світ:

Британська дослідниця Розалі Девід опублікувала захоплююче наукове дослідження, яке пояснює справжні причини раку: нездоровий спосіб життя, стреси, неякісне харчування, погана екологія.
(клацайте на фото, щоб збільшити)


Едвин Лонг (1829-1891). Єгипетське свято. Більшість древніх єгиптян харчувалися свіжою рибою, фруктами та овочами, м’ясо їли тільки на великі свята.

"Рак – переважно сучасна хвороба, зумовлена нашим раціоном харчування, способом життя і екологічною обстановкою, стверджується в статті, опублікованій в The Daily Mail професором Розалі Девід.

За статистикою, кожна третя людина рано чи пізно хворіє на рак, а у Великобританії онкологічні захворювання стають причиною чверті смертей, пише вона.

Професор спільно зі своїм колегою Міхаелем Циммерманом протягом 30 років вивчали останки людей давнини і виявили лише кілька випадків раку. Із сотень мумій – лише у трьох: однієї мумії з Чилі, іншій – з Італії XIV століття і третій – давньоєгипетській. З тисяч кісток - лише в одній, черепі з Штеттіна, Німеччина, віком 34 тис. років. У давньоєгипетських документах немає чітких згадок про рак, хоч єгиптяни володіли порівняно глибокими медичними знаннями.

Отже, рак має антропогенне походження, і його поширення – плід індустріального сучасного суспільства, в умовах якого люди відчувають сильний стрес, каже Девід.

"Сьогодні ми їмо значну кількість готових продуктів, часто з високим вмістом канцерогенних речовин, а також пересолені напівфабрикати, жирне і солодке. Для порівняння: більшість древніх єгиптян харчувалися свіжою рибою, фруктами та овочами, м’ясо їли тільки на великі свята", - відзначає Девід .

В давнину люди не вели сидячий спосіб життя, велика частина населення займалася фізичною працею. Єгипет був переважно аграрною країною, так що населення не страждало від бід сучасного міста – поганої екології, перенаселеності й стресу. "Також слід зазначити, що в Стародавньому Єгипті, як і в Стародавньому Римі та Стародавній Греції, гігієна була на дуже високому рівні: регулярне водопостачання, каналізація й лазні", - пише автор.

"Наш спосіб життя – більш нервовий і при цьому сидячий. Ми страждаємо ожирінням і мучимося від стресу – факторів, що провокують рак", - підсумувала вчена.


В тему:

Кесаревий розтин послаблює життєспроможність дітей

Вітаміни провокують рак та інфаркти

Психологія здоров’я

Вагітність зміцнює жіночий організм на все життя


В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи