Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Німеччина спалить майже 800 мільйонів невикористаних масок «від ковіду»

Категорія:

Німеччина постановила спалити майже 800 мільйонів невикористаних масок для обличчя, придбаних у перші місяці "пандемії", оскільки термін їх реалізації закінчився. Було оголошено перші тендери для кандидатів на "термічну утилізацію" близько 730 мільйонів хірургічних і 60 мільйонів прострочених медичних масок FFP-2

Про це повідомила 14 жовтня прес-служба міністерства охорони здоров’я, підтверджуючи попереднє повідомлення журналу Der Spiegel. Крім того, близько 20% масок, закуплених з березня 2020 року, були визнані такими, що мають дефекти якості, повідомили в міністерстві, пише Bloomberg.

За даними Spiegel, на початку "пандемії" Німеччина витратила 6 мільярдів євро (5,9 мільярда доларів) на "укриття" для обличчя. Колишнього міністра охорони здоров’я Йенса Шпана тоді критикували за надмірні закупівлі та використання особистих зв’язків для купівлі масок. Ці кроки він захищав, посилаючись на серйозну нестачу поставок і відчайдушне бажання швидко отримати захисні "ганчірки".

Нагадаємо, маски не захищають від вірусів, тому їх носіння безглузде – комплексне дослідження AAPS (США).

Німеччина скасувала коронавірусні обмеження 20 березня цього року, але Шольц сказав, що німцям все одно доведеться продовжувати носити маски.

Наші інтереси: 

Все говорить про аферу, на якій дехто непогано нажився за рахунок роздмуханої паніки та нагнітання страху, роблячи звичайне вірусне респіраторне захворювання "страшною смертоносною хворобою". Винні в цьому мають бути покарані.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи