• Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Андрій Пушкар став чемпіоном Європи з армреслінгу

Світ:

Житель Тернопільської області Андрій Пушкар завоював дві золоті медалі і став чемпіоном Європи з армреслінгу.
Так, на ХХІІ чемпіонаті Європи з армспорту, перемогу здобув українець. Спортсмен завоював дві золоті медалі у змаганні на ліву і праву руку у ваговій категорії понад 110 кг.

27-річний Андрій Пушкар - вихованець спортивного товариства «Колос». Він закінчив Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ).

Андрій Пушкар багаторазовий чемпіон світу, Європи та України, заслужений майстер спорту.

В тему:

Пробудження кшатріїв: На чемпіонаті світу зі стрільби українці виграли 10 медалей